Programma

Op zaterdag 25 februari kun je de volgende evenementen bezoeken met je passe-partout:

Musicbox

AIR (23:00 – 05:00)
Jayh Jawson (live), Abstract, Nafthaly Ramona
urban / R&B / hiphop

Multigroove: The Delicate sound of thunder – Tribe
WesterUnie (22:00 – 07:00)

The Prophet, Darkraver, Dano, Dimitri, Pavo, BuzzFuzz, Fierce Rulling Diva
Paul Jay (Wild) and many more
early rave / hardcore

Carnaval Brasileiro
Claire (23:00 – 07:00)
Karlos Eduardo Band, Guy Gravier b2b Sven Prinsen en DJ Anderson Balbino and many more
world / house / disco

Upperclub
Supperclub (23:00 – 04:00)
Mia more, Walter looks, The Marv
house

Bla Bla Music
Sugarfactory (23:00 – 05:00)
Nima Gorji, Varhat, Daniel Sanchez, Rein Dmitrischenko
electronisch

Shelter (23:00 – 07:00)
Shifted, Manni Dee, Codex Empire, Positive Centre, Chafik Chennouf
house / techno

RADION (23:00 – 07:00)
Lil’ Louis, Wendel Sield, Khalil, Steven Pieters, Hellie Berry, Planty Herbs
house / disco

DRAM (live) by Bassline
Paradiso  (21:30 – 05:00)
D.R.A.M. (live), Mairo Nawaz, Luc, Lion Kojo, Appiah, MC Lentini & Bokoesam
hiphop

Osunlade’s Yoruba Soul Orchestra (Live) – by Brighter Days
Paradiso Noord (23:00 – 04:00)
The Yoruba Soul Orchrestra, Nadirah Shakoor, Gabriele Poso, Masalo, KAMMA, KC the Funkaholic, Roel de Boer
jazz / boogie / world

We all love 80’s, 90’s & 00’s
Panama (23:00 – 04:00)
We all love residents
80’s / 90’s / 00’s

Social Swingers Club
A L’Elephant du Congo (22:00 – 03:00)
Social Swingers
eclectisch

Focking Pop Queers
Jimmy Woo (23:00 – 05:00)
Glen Coco, Absoluut, Babyblue
eclectisch/ gay club night

Dit is overlast
Elementenstraat (23:00 – 05:00)
Benny Rodriquez, DIO Girls Love Dj’s
house / techno / drum & bass

The Flexican All Nighter – New Moon EP live act
Disco Dolly (23:00 – 05:00)
The Flexican
hiphop

De School (23:00 – 08:00)
Tama Sumo, Elias Mazian
house / techno

Colourizon
De Marktkantine (23:00 – 05:00)
Karmon, Miss Melera
house / techno

Vroegâh XL
Club Up (23:00 – 05:00)
geen line-up bekend
eclectisch

KLEAR w/ Stööki Sound
Chicago Social Club (23:00 – 05:00)
Stööki Sound, Wantigga, Jeftuz, Delay
hiphop / future beats

Ondersteboven
Canvas (23:00 – 04:00)
Tevo Howard, Beesmunt Soundsystem, TITIA
house

Wired
Melkweg (00:00 – 05:00)
DJ Gomes, TMSV, ObeyDubz, Minzo, Gore.Illa, Chrisis
beats / grime / drum ‘n’ bass / UK bass

3x NYX presents Nacht voor de Nacht
NYX (23:00 – 05:00)
Met o.a. Yung Lesbian, Leroy Sendar, Lynn Dado, Jasmine Perez, Moradzo, Samaker
eclectic / urban 

ELIAS MAZIAN/ JAYH JAWSON (LIVE) / ABSTRACT / LIL’ LOUIS / THE PROPHET / NAFTHALY RAMONA / FIERCE RULLING DIVA / EVO HOWARD / BEESMUNT SOUNDSYSTEM / TITIA / STÖÖKI SOUND / WANTIGGA / JEFTUZ / DELAY / KARMON / MISS MELERA / TAMA SUMO / THE FLEXICAN / BENNY RODRIQUEZ / DIO / GIRLS LOVE DJS / GEZA WEISZ / DUANE FRANKLIN / INVICTIM / DEWAXED / LE LION / KARIMOOO / IBBENZ / FLAKES / BLOBBY / MIND THEORY / BLACXX / THE YORUBA SOUL ORCHRESTRA / NADIRAH SHAKOOR / GABRIELE POSO / MASALO / KAMMA / KC THE FUNKAHOLIC / ROEL DE BOER / D.R.A.M. (LIVE) / MAIRO NAWAZ / LUC / LINON KOJO / APPIAH / MC LENTINI / BOKOESAM / WENDEL SIELD / KHALIL / STEVEN PIETERS / HELLIE BERRY / PLANTY HERBS / SHIFTED / MANNI DEE / CODEX EMPIRE / POSITIVE CENTRE / CHAFIK CHENNOUF / NIMA GORJI / VARHAT / DANIEL SANCHEZ / REIN

DMITRISCHENKO / MIA MORE / WALTER LOOKS / THE MARV / CHAMP-E-ON / DIMITRI / CJ BOLLAND / FRANKY JONES / DEEPACK / LUNA / THERA / SUPERMARCO MAY / SUNNY-D / PAVO / BUZZFUZZ / BASS D / ROBIN ”JAYDEE” ALBERS / ALEXANDER KONING / GINO / CRAZY SHAUN / PAUL JAY / BABA & MICHA-B / SPIDER / JP / JORDENS / ABRAXAS / FLAMMAN / NEUV / VOODOO CHILD WALDO / COLD FUSION / MONDE / EDNOZEM / MC THE INTELECTUAL KILLER / DARKRAVER / DANO