Programma

Talkshow

De Nachttafel / Radio Radio
Touria Meliani (wethouder kunst & cultuur Gemeente Amsterdam), Martijn Braamhaar (directeur Bureau Broedplaatsen), Liese Kingma (projectleider Clubcommission Berlin), Maru Asmellash (mede-oprichter THE NEW ORIGINALS)
19:00 – 22:00
Naar evenement

Events

AIR Amsterdam / Frenna IN AIR
Frenna (Live), Breakfast, Invictim, The Marv, Ballantine, Jahwin, Levy
23:00 – 06:00
Hip-Hop, R&B

Bitterzoet / JIGGY x Bitterzoet
DJ Mickster, Cruzito ft. Madd Son
23:00 – 04:00
Hip-Hop, R&B

Canvas / Kraak & Smaak (DJ) + Fatnotronic & Moods
Kraak & Smaak (DJ), Fatnotronic, Moods
23:00 – 04:00
Disco, Boogie, House

Doka / Doka | Nacht voor de Nacht
Jonagold
23:59 – 06:00
Vinyl

Chicago Social Club / Girls Girls Girls
DJ FLAVA, Raywell, Sensue, GODENZONEN PLAATJESDRAAIERS, Dali MC
23:00 – 05:00
R&B, Hip-Hop, Dancehall

Chin Chin Club / Geroezemoes
Julio & Baby Jesus, シ ome Kev, Tom Push, Xpression, Nathalie Patty
21:30 – 05:00
R&B, Disco, House classics

Claire / ExChange No.2: Wasim Arslan & Sarsaria LIVE / Orpheu The Wizard
Wasim Arslan & Sarsaria LIVE, Orpheu The Wizard, Francis Inferno Orchestra, Fafi Abdel Nour b2b Juri Miralles, Miss Jay b2b Elias Mazian
23:00 – 07:00
World, House, Electronic, Dance

Club NL / Locomotivation
Brothers in the booth
23:00 – 04:00
Techhouse

Club Church / Hoerenbal – Cock College
DJ Gian Battista, Dj Mauricio Otiniano
22:00 – 05:00
Pop, House

De ClubUp / HONEY
Washington_DJ, Sensue, NASH, Baelani
23:00 – 05:00
R&B, Hip-Hop, Hitjes, Disco

De School
Deena Abdelwahed, Overmono, Zohar
23:00 – sluit
House, Techno, Electronic

Disco Dolly / Wifey
Tom Caron, Axel Nielsen, Quincy Wekker
23:00 – 05:00
House, Disco

Garage Noord / PH17 at Garage Noord
M.E.S.H, SOLARIS, Oceanic, Stanley Schmidt
23:00 – 05:00
House, Techno

Jimmy Woo / Back to my Crib
Deejay Manie, Ordio Mareno, Drivah, Dieux Père, Devarsity, April Grey, Dwayne Castillion, Invictim, Yung Alxndr
23:00 – 04:00
R&B, Hitjes, Hip-Hop, Dancehall, Reggaeton

De Marktkantine / He.She.They
Maya Jane Coles, Carlos Valdes, Samuel Deep
23:00 – 05:00
Electronic, Techno

Melkweg Amsterdam / Encore *Riri Night*
Ozai, Deejay Prime, sojuju
00:00 – 05:00
Hip-hop

Melkweg Amsterdam / Panic Room
D.Dan, Chafik Chennouf, Marco Đakić
23:59 – 06:00
Techno

Club NYX / 3x NYX presents Dollhouse
Erik Sherman, Nanno, Totally not Posij, Christian Lukes, MC: Emy Perez, Nena Kreber, Rico Rave & Disco Dave, Back to Highschool DJ Team, Non de Jus
23:00 – 05:00
Pop, Dancehall, Top 40, House, 90’s/00’s

OT301 / 2.Dh5 Party
Zea, Kanipchen-Fit, Trikosis, no28, Ultramars, Power vs Power, VJ: Nuns with Guns
21:00 – 03:00
Funky Blues, Eclectic strange-edge monotype, Anarcho klezmer folk

Panama Amsterdam / WE ALL Love 80’s 90’s 00’s
Silverius, Klatsch und Klatsch, Dread Pitt
23:00 – 04:00
80’s, 90’s, 00’s

Paradiso Amsterdam / Sonic Acts Festival
Jung An Tagen, Bergsonist, Jonas Bers, Zeno van den Broek, Clausthome & Mārtiņš Ratniks, Lyra Hill, HC Gilje, Sasha Litvintseva, Beny Wagner & Claude Speeed, Polina Medvedeva & Andreas Kühne, Drone Operatør & Mette Rasmussen, + meer tba
21:00 – 04:00
Electronic, Experimental

RADION Amsterdam / Lang zal je Raven #2 – 12hr Rave
Leviathan aka Tellurian, DJ Predator, Eric de Man, Akemiö Grey, Gysèle, DJ Hellboy, TEC-9, Lie-Dope, Stuiptrax, Julian Ruiz, 1979 BWB 808i
22:00 – 10:00
Early Rave, 90’s House, Techno, Breakbeat, UK Rave, Jungle en Acid

Shelter Amsterdam
Mall Grab, Tsepo
23:00 – 07:00
Electronic, House

JACK Amsterdam / Technostage presents All Night Techno
Clay van Dijk, Robin Albers (Jaydee), Vince Watson (UK), Buddy Suwijn, Misja Xampl
22:00 – 08:00
Techno, Underground

Nieuwe Makers

Mark Groen / Melkweg Amsterdam
Toont in de Cinema korte films van jonge makers
00:00 – 05:00
Lees interview

Abel Minee / Garage Noord
Cureert een groepstentoonstelling in De Expokoelkast
23:00 – 05:00
Lees interview

Thomas van Linge / De School
Toont kunstinstallatie van toiletpotten
23:00 – sluit

Hans Bijlo / Jack
Organiseert VJ technostage
22:00 – 08:00

Jochem Schuitema / Club Nyx
Heeft expositie met zelfgemaakte kleding in de club
23:00 – 05:00

Mickey Corbijn / Chin Chin Club
Toont serie foto’s met als thema: ‘Ode aan mijn Amsterdam’
21:30 – 05:00

Meer artikelen komen online in aanloop naar Nacht voor de Nacht 2019