Programma

Klik voor grote versie

Op zaterdag 24 februari kun je de volgende evenementen bezoeken met je passe-partout:

Boomin
ABE (23:00- 04:00)
Faya, DJ Dylvn, Jasha Rudge, Lucky Jones
Hendrixxx, Eddy the host
urban / R&B / hiphop

Vieze Poezendek 4 Year Anniversary
AIR (23:00 – 05:00)
FS Green, Covergirl Sunny, Mitchel Kelly, Rough & Maximoes, Kleine Kim, JNM The Naked MC
urban / R&B / hiphop

Jiggy
Bitterzoet (23:00 – 04:00)

DJ’s Cruzito & Mickster en mc Madd Son
urban / R&B / hiphop

Midnight City
Canvas op de 7e (23:00 – 04:00)
Bobby Analog, Fouk & MCSS
house

DOKA
Cultureel programma:
TELEMAGIC, zie ook http://www.telemagic.online/ // http://www.cyannevdh.nl/ .

Knock Out
Chicago social club (23:00 – 05:00)
NTB
urban / R&B / hiphop

Geroezemoes
Chin Chin Club (23:00 – 05:00)
Jahfaar, Mr Boston, Ome Kev, William
90s hip hop / r&b, disco, house

Claire (23:00 – 07:00)
Lone, DJ Boring, Awanto 3, DJ Window XP
Claire 2 & 3, hosted by Fuck You White Paper
house 

Club Church (23:00 – 05:00)
DJ Hansom, DJ Jakko
techno / tech house   

POV (Point of View)
Club Up (23:00 – 05:00)
Patrick Ebu-Mordi, CAMOURAI, The Wolves, Deemz, Girlstuff, Darren Deandre, MOODSWYNGS, JES
urban / R&B / hiphop / slow jams

NDHTDVSN
De Marktkantine (00:00 – 07:00)
Stephan Bodzin (live), Konstantin Sibold, Luna Semara
House / techno 

De School (23:00 – 07:00)
Makam, JP Enfant, Deniro
techno

Disco Dolly (23:00 – 05:00)
MERET, 751, Nino-s
house / disco

Garage Noord (23:00 – 04:00)
Woody
Electronisch  

F*cking Pop Queers is back!
Jimmy Woo (23:00 – 05:00)
Baby Blue, Glen Coco, Sant Jordi, The Stress & Connie Komen
Pop music / Disco / Acid / House / Wave / Electro

LAYERS
Melkweg (23:00 – 05:00)

Monkey Safari, Karl Friedrich, Avidus
techno

TraffaMafia
NYX (23:00 – 05:00)
ROOM 1
Nancy Goreng, Tranny 4/7, Priszilla DJ, Erik Hugens
house / techno

De Ruiskamer
OT301 (22:00 – 03:00)
DJ Stefanoize, DJ Sicore, Rufus Baxendale, DJ Benjamin, DJ Klerezooi, Baptist, Colin301, Power vs Power, Teo
eclectisch

We ALL love
Panama (23:00 – 04:00)
WE ALL LOVE 80’s 90’s 00’s

We Love 80’s in Paradiso
Paradiso (23:00 – 05:00)
L-Dopa & Dionysius
80’s all night long

Radion (00:00 – 06:00)
Franck Roger, Mark Antoni, Intergalactic Gary, Cosmox, Marc Leerink, Jurre Veen
house / techno

Shelter (23:00 – sluit)
Loco Dice, Samuel Deep
House / techno 

Sugarfactory
Project Sugar 
(23:00 – 06:00)
Mr. Tophat, Stefan Kuipers, Thara Bergen, Cesan Buček
House / techno

Upperclub
Supperclub (23:00 – 04:00)
De line up:  tbc

Hardclassics on the Beach indoor afterparty
The Box (23:00 – 04:00)
Het is de afterparty van hard classics. Freestyle maniacs&friends

Speedfreax
Westerunie (23:00 – 05:00)
FooR feat. Effie – performing the UKG hit – 3 Words
Wideboys, Mind of a Dragon [MOAD], Steve Boomselecter, G-DOUBLE-E
2-step / garage